Arınma Gecesi 3 Seçim Yılı Altyazılı izle | Full HD 2016
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
126 Görüntülenme

Arınma Gecesi 3 Seçim Yılı Altyazılı izle | Full HD 2016 720p Full HD

2016 Arınma Gecesi 3 Seçim Yılı adlı filmi sitemizden full hd kalitede izleyebilirsiniz.
Film Bilgisi Tek Part İzle


Arınma Gecesi 3 Seçim Yılı

Dünya sinemasını bütün olumsuzluklara rağmen bir şiddet ve anrşi filmi ile tanıştıran muhteşem seri arınma gecesinin 3. filmi vizyona girdi. İlk filmi beklenenin çok üzerinde ve yakşalık 200 milyon dolar hasılat etti. Ayrıca oldukça geniş çaplı bir izleyici ve hayran kitlesinede sahip olmayı başardı. Durum böyle olunca Arınma Gecesi 3 Seçim Yılı filmininde gelmesi kaçınılmaz oldu. İlk iki filmde ki şiddet olaylarının ve görüntülerinin arttırıldığı fakat buna rağmen daha estetik ve güzelleştirildiği film 2016 yılında vizyona girmiş bulunuyor. İlk filmin konusu ile birlikte geleneksel hale gelen ve her sene bir gün boyunca suç işlemek normal hale gelmiştir.

Arınma Gecesi 3 Seçim Yılı Konusu

Arınma Gecesi 3 Seçim Yılı ile birlikte suç işlemek o senede bir gün boyunca normal sayılırken dünyanın çeşitli ülkelerinden de ziyaretçi akımı başlamıştır. Sadece bu geceyi yaşayabilmek için Amerika’ya gelen turistler bile vardır. Fakat bunun yanı sıra Arınma Gecesi 3 Seçim Yılı filminde karşıt görüşlerde oluşmuşlardır. Başını senatörün çektiği bu güçler arınma gecesinin son bulmasını ve şiddet olaylarının bitmesi için var güçleriyle çalışmaktadır. Durum böyle olunca arınma gecesi gelip çattığında Senatörü öldürmek ve amacına ulaşmasını engellemek isteyenler olacaktır. 2016’nın en anarşist filmi olan Arınma Gecesi 3 Seçim Yılı bu senatörün hayatını kendi hayatı pahasına koruyacak güvenlik görevlisinin anarşist güçlere karşı direnmesini anlatmaktadır.

Arınma Gecesi 3 Seçim Yılı

Çocuklara izletilmemesini önerdiğimiz filmin başrol oyuncuları arasında Elizabeth Mitchell ,  Frank Grillo ,  Mykelti Williamson ,  Edwin Hodge ,  Ethan Phillips bulunmaktadır. Yönetmen koltuğunda ise tecrübeli yönetmen James DeMonaco oturmaktadır. Sinemafili ekibi olarak Arınma Gecesi 3 izleyicilerine iyi seyirler dileriz.

Bir önceki filmimiz olan Bir Baba Hindu izle yazımızıda ziyaret etmek isteyebilirsiniz.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Resimler
 • Arınma Gecesi 3 Seçim Yılı Altyazılı izle | Full HD 2016 Full HD Tek Parça

  Arınma Gecesi 3 Seçim Yılı Altyazılı izle | Full HD 2016 Full Tek Part

  "Arınma Gecesi 3 Seçim Yılı Altyazılı izle | Full HD 2016" filmine ait 2 adet görsel bulundu.

  Arınma Gecesi 3 Seçim Yılı Altyazılı izle | Full HD 2016 Türkçe Dublaj 1080p

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?