DeadPool 2 İzle | Full HD 2018
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
93 Görüntülenme

DeadPool 2 İzle | Full HD 2018 720p Full HD

Marvel yapımı 2018 yılında vizyona çıkacak olan DeadPool 2 filmini sitemizden full hd izleyebilirsiniz.
Film Bilgisi Tek Part İzle

DeadPool 2

Deadpool(Serinin İlk Filmi) Filmi Konusu

Marvel filmleri yıllardır büyük ilgiyle ve severek izlenmiştir. Marvel‘ in süper kahramanları ve onların başından geçen maceraları anlatan filmleri her dönem gişe rekorları kırmıştır. Marvel’ in 2016 yılına farklı bir giriş yaptığı Deadpool‘ da günümüzün en çok izlenen filmleri arasında yerini almıştır.

Deadpool filmi ile süper kahramanlarının macera dolu hikâyelerine biraz da mizah etkisi eklenmiştir. Böylece hem aksiyon severler hem de mizah ve eğlence anlayışı yüksek insanların severek izleyebileceği imdb puanları anında yükselişe geçen bir film ortaya çıkmıştır.

 Filmin İçeriği

 Deadpool Filmi Konusu hakkında bilgi verecek olursak; doktorların teşhisleri sonunda kanser olduğu ortaya çıkan Wade Wilson’ın kanserinin tedavisi yoktur ve ölümüne sebep olacaktır. Ancak Wade Wilson’un karşısına bir ajan çıkar ve “Weapon X” adlı bir programın onu iyileştireceğini hatta eskisinden daha iyi bir hale getireceğini söylemiştir. Ancak bu program lakabı Ajax olan fakat gerçek adı Francis olan bir mutant tarafından yönetiliyordur.

deadpool 2

Bu teklifi hemen kabul etmeyen Wade Wilson daha sonra Weapon X programını kabul eder ve bunun sonucunda büyük eziyetlere, işgencelere maruz kalır. Bu işgenceler sonucunda Wade Wilson’un yüzü çirkin ve tanınamaz hale gelir. Ancak bu programın bazı olumlu sonuçları da vardır mesela Wade Wilson’un ölümsüz olması veya kopardığı elinin tekrar çıkması gibi. Eski sevgilisi Vanessa’nın yanına gidemeyen ve eski hayatından uzak kalan Wade Wilson eski yüzüne ve sevgilisine kavuşmak için Ajax’ı bulmaya çalışır.

Ancak Vanessa artık Wade Wilson’un öldüğünü zanneder ve onsuz bir hayata devam etmek zorunda kalmıştır ta ki Ajax onu kaçırana kadar. Wade Wilson’un kendisinden intikam almak istediğini öğrenen Ajax, Wade Wilson’un eski sevgilisi Vanessa’yı ele geçirmiştir. Bunu öğrenen Wade Wilson yanındaki 2 mutant dostuyla harekete geçer ve Vanessa’yı Ajax’ın ellerinden kurtarmaya çalışır.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Resimler
 • DeadPool 2 İzle | Full HD 2018 Full HD Tek Parça

  DeadPool 2 İzle | Full HD 2018 Full Tek Part

  "DeadPool 2 İzle | Full HD 2018" filmine ait 2 adet görsel bulundu.

  DeadPool 2 İzle | Full HD 2018 Türkçe Dublaj 1080p

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?