Kurtuluş Günü Yeni Tehdit 2016 Full HD izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
5,6 IMDB Puanı 2 Yorum 621 Görüntülenme

Kurtuluş Günü Yeni Tehdit 2016 Full HD izle 720p Full HD

Son saldırının üzerinden 20 yıl geçmiştir. İnsanlık daha gelişmiş son teknoloji savunma sistemleri inşa etmiş ve hatta aya bir savaş üssü yapmışlardır. Fakat son malup olmalarından önce uzaya yardım sinyali gönderen uzaylı ırkı için yardıma gelecek olanlar çok daha üstün teknoloji ve güçlü silahlarla donatılmışlardır. Sinemafili ekibi iyi seyirler diler.


Kurtuluş Günü Yeni Tehdit 2016 Full HD izle

1996 yılında Will Smith ile birlikte izlediğimiz o efsane Kurtului günü filmine devam filmi olarak yeni bir film geliyor. Adı Kurtuluş Günü Yeni Tehdit full izle olan filmin başrollerinde Bill Pullman, Jeff Goldblum, Liam Hemsworth oynamakta. Yönetmenliğini Roland Emmerich’in yaptığı film Türkçe Altyazılı olarak sitemize eklenmiş bulunuyor. Filmin konusu ise, 1996 yılında dünya istilasını geçiştirdikten sonra uzaylı teknolojisini kullanmaya başlamıştır dünya. Bu sayede uzaylılara karşı daha iyi silahlar üretebilecek hale geldik. Fakat bir uzay yolculuğu sırasında ay üzerine gelen bir uzay gemisini vurulması ile birlikte savaş yeniden başlayacaktır. Yok olmadan önce uzayın derinliklerine sinyal gönderen 1996’da ki uzay gemisi sayesinde düşmanlar yeniden dünyayı istila etmeye gelmişlerdir. Efsane film Kurtuluş Günü 2016 Full izle filmi ile birlikte hem geçmişe dönüp hemde günümüzün üstün teknolojisine tanıklık ederek şaşıracaksınız. Sinemafili ekibi olarak Kurtuluş Günü Yeni Tehdit Türkçe Dublaj izle filmi izleyicilerine iyi seyirler diler.

kurtuluş günü yeni tehdit full izle

Bir sonraki yazımız olan Korku Seansı 2 Full izle yazısında korku seansı 2016 türkçe dublaj izle, korku seansı 2 full hd izle hakkında bilgi verilmektedir.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Resimler
  • Kurtuluş Günü Yeni Tehdit 2016 Full HD izle Full Tek Part

    "Kurtuluş Günü Yeni Tehdit 2016 Full HD izle" filmine ait 2 adet görsel bulundu.

    Kurtuluş Günü Yeni Tehdit 2016 Full HD izle Türkçe Dublaj 1080p

    Yorumlar (2)